Jūsų atsiliepimas

Jūsų atsiliepimas
1
2
3
4
5
Siųsti atsiliepimą
     
Atšaukti
Vidutinis įvertinimas:  
 21 atsiliepimai
atsiliepimą paliko Sandra

Veido valymas ultragarsu man labai padejo 🙂

atsiliepimą paliko Šarūnė

Esu dėkinga Dianai už puikų darbą! Jos grožio salone lankausi jau kelerius metus. Didžiausia jos pagalba man reikalinga norint tinkamai prižiūrėti veido odą, kadangi maniškė yra labai sausa ir jautri, be to turiu problemų su alergijom. Jos atliekamos veido valymo procedūros, rekomenduojami odos priežiūros produktai bei taiklūs pastebėjimai dėl mitybos koregavimo padeda tinkamai rūpintis savo oda 🙂

atsiliepimą paliko Giedrė

Labai džiaugiuosi šios kosmetologės darbo rezultatais jau po pirmo karto 🙂

atsiliepimą paliko Sandra Daukšaitė-Petrulėnė

Dėkoju DL Grožio Terapijos studijai už atgaivą ir patirtą malonumą tiek kūnui, tiek sielai! Ačiū, Diana, už nuoširdžius pokalbius ir tobulai atliktas procedūras 🙂

atsiliepimą paliko Kristina

Šios nuostabios kosmetologės dėka, pamiršau ką reiškia turėti didelius spuogelius ir randelius po jų "išgydymo". Ačiū labai !

atsiliepimą paliko Lijana

Pas šią kosmetologę lankausi jau labai daug metų, praktiškai su ją užaugau, galima sakyti ir taip. Turėjau žiauriai problematišką odą, įvairūs odos bėrimai, dideli spuogeliai. Bet laikui bėgant atliekant veido valymo procedūras, priderinus priemones viskas tikrai pasitvarkė į labai jau gerą pusę. Dabar atlieku mezoterapijos procedūras ir esu labai patenkinta. Odos atspalvis pagyvėja, pati oda išsilygina, o svarbiausia šviesėja randeliai. Keliuose vietose jie buvo labai ryškus, bet atlikus nemažai procedūrų rezultatas nepalyginamas. Na ką čia pasakysi apsilankykit visos būtinai, puiki specialistė ir labai malonus žmogutis, tikrai nenusivilsit :)) linkėjimai visoms!

atsiliepimą paliko Dovilė Čistovaitė

Likau labai patenkinta. Aplinka, priėmimas, bendravimas, profesionalumas, kokybė. Tikiuosi apsilankysiu dar ne kartą. Rekomenduoju visiems! Ačiū už šiltą priėmimą!

atsiliepimą paliko Jurgita Kveškevičienė-Liubinaitė

Ačiū meistrei Dianai. Po procedūrų jaučiuosi lieknesnė, jaunesnė ir laimingesnė. Būtinai užsukit!

atsiliepimą paliko Viktorija

Rekomenduoju, tikrai liksit patenkintos!

atsiliepimą paliko Juliana Romoslavskaja

Diana - profesionali meistrė ir nuostabus žmogus!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»